Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В связи со вступлением в силу Указа Президента Украины «О некоторых изменениях в налогообложении», какая задолженность может погашаться за счет сумм возмещения НДС?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 22.10.1999
Утратил силу

? У зв’язку з набранням чинності Указом Президента України «Про деякі зміни в оподаткуванні», яка заборгованість може погашатися за рахунок сум відшкодування ПДВ?

 

Указ Президента України «Про деякі зміни в оподаткуванні» від 07.08.98 р. № 857/98 набрав чинності з 01.10.98 р.

Відповідно до цього Указу сума бюджетного відшкодування податку на додану вартість може бути зарахована в рахунок погашення наявної заборгованості з податків і зборів, що зараховуються до держбюджету. Наприклад, нараховано податок на прибуток за рахунок зміни понижуючого коефіцієнта з 0,7 на 0,6, збір до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і соціального захисту населення, Фонду соціального страхування, Фонду сприяння зайнятості, Державного інноваційного фонду, акцизний збір.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос