Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок открытия банковских счетов несовершеннолетними?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 19.10.1999
Утратил силу

Який порядок відкриття банківських рахунків неповнолітніми?

 

Пунктом 1.9 Інструкції про відкриття банками рахунків у національній та іноземній валюті передбачено, що при відкритті рахунків особисто неповнолітніми, яким не виповнилося 16 років, подається свідоцтво про народження та довідка із зразком підпису неповнолітнього, видана учбовим закладом, де він навчається, або картка із зразком підпису, засвідчена у встановленому законодавством порядку. 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос