Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Я являюсь частным предпринимателем и среди других товаров продаю слабоалкогольные напитки типа «Бренди-кола», «Джин-тоник» и пр. Должен ли я уплачивать сбор на развитие виноградарства, садоводства и хмелеводства за реализованные мною алкогольные напитки?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 19.10.1999
Утратил силу

Я є приватним підприємцем і серед інших товарів продаю слабоалкогольні напої типу «Бренді-кола», «Джин-тонік» та інші. Чи повинен я сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за реалізовані мною алкогольні напої?

 

Згідно зі ст. 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами» алкогольні напої – це продукти, отримані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів із вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць. Напої, про які йдеться в запитанні, відносяться до категорії алкогольних, оскільки мають вміст спирту понад 1,2 відсотка.  

У ст. 1 Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» передбачено, що платниками збору є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності і підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.

А оскільки відповідно до ст. 2 Закону України «Про підприємництво» до числа суб'єктів підприємницької діяльності належать як юридичні, так і фізичні особи, то «приватний підприємець також відноситься до категорії платників збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства», – зазначає консультант газети «Все про бухгалтерський облік» Олександр Даниленко.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос