Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Могут ли быть плательщиками фиксированного сельскохозяйственного налога машинно-технологические станции, которые арендуют земли у сельскохозяйственных товаропроизводителей?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 28.07.1999
Утратил силу

? Чи можуть бути платниками фіксованого сільськогосподарського податку машинно-технологічні станції, які орендують землі у сільськогосподарських товаровиробників?

Згідно з п. 9 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.99 р. № 658, якщо орендуються сільськогосподарські угіддя у платника фіксованого сільськогосподарського податку, то орендовані площі не можуть включатися в розрахунок сплати фіксованого сільськогосподарського податку орендаря. Якщо сільськогосподарські угіддя здає в оренду не платник фіксованого сільськогосподарського податку, то орендовані площі включаються в розрахунок суми фіксованого сільськогосподарського податку орендарями (машинно-технологічними станціями).

В обох випадках орендарем сплачується передбачена договором оренди орендна плата за землю.

Опрос