Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Торговое предприятие состоит из двух отделов с одним входом. В одном отделе продаются промышленные товары, в другом – продовольственные товары, а также спиртные напитки на разлив. Торговля промышленными товарами является убыточной, поэтому промышленный отдел магазина будет закрыт. Какой торговый патент нужно иметь предприятию, если торговая деятельность будет осуществляться только в продовольственном отделе?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Торговельне підприємство складається з двох відділів із одним входом. В одному відділі продаються промислові товари, в іншому – продовольчі товари, а також спиртні напої на розлив. Торгівля промисловими товарами є збитковою, тому промисловий відділ магазину буде закрито. Який торговий патент потрібно мати підприємству, оскільки торговельна діяльність буде здійснюватись тільки в продовольчому відділі?

 

Законом України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» (зі змінами від 10.02.98 р. № 02/98-ВР) визначено порядок патентування торговельної діяльності, що провадиться суб’єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами у пунктах продажу товарів, таких як: магазини та інші торгові точки, які знаходяться в окремих приміщеннях, будівлях або їх частинах i мають торговельний зал для покупців або використовують для торгівлі його частину; кіоски, лотки, прилавки та інші види торгових точок, а також ресторани, кафе, бари, буфети та інші пункти громадського харчування.

Під торговельною діяльністю у цьому Законі слід розуміти роздрібну та оптову торгівлю, діяльність у торговельно-виробничій (громадське харчування) сфері за готівкові кошти, інші готівкові платіжні засоби та з використанням кредитних карток.

Вартість торгового патенту на здійснення торговельної діяльності встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від місцезнаходження пункту продажу товарів та асортиментного переліку товарів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос