Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятию предоставлено разрешение на размещение и эксплуатацию летней площадки, площадь которой – 90 кв. м. На ней установлена витрина с напитками «Кока-кола», устройство для разлива пива отечественного и импортного производства. Блюда для летней площадки готовятся на кухне, находящейся в помещении бара. Нужно ли приобретать торговый патент для летней площадки?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Підприємству надано дозвіл на розміщення та експлуатацію літнього майданчика, площа якого – 90 кв. м. На ньому встановлено вітрину з напоями «Кока-кола», пристрій для розливу пива вітчизняного та імпортного виробництва. Страви для літнього майданчика готуються на кухні, розташованій в приміщенні бару. Чи потрібно придбавати торговий патент для літнього майданчика?

 

Відповідно до Закону України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» (зі змінами від 10.02.98 р. № 102/98) патентуванню підлягає торговельна діяльність, що здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами у пунктах продажу товарів.

Під торговельною діяльністю у цьому Законі слід розуміти роздрібну та оптову торгівлю, діяльність у торговельно-виробничій (громадське харчування) сфері за готівкові кошти, інші готівкові платіжні засоби та з використанням кредитних карток.

До пунктів продажу товарів, зокрема, відносяться:

фабрики-кухні, фабрики-заготівельні, їдальні, ресторани, кафе, закусочні, бари, буфети, відкриті літні майданчики, кіоски та інші пункти громадського харчування.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос