Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприниматели-экскурсоводы осуществляют деятельность в сфере туристско-экскурсионных услуг и реализуют экскурсионные билеты за наличные средства. Относится ли такая деятельность к бытовым услугам и подлежит ли она патентованию?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Підприємці-екскурсоводи здійснюють діяльність у сфері туристично-екскурсійних послуг i реалізують екскурсійні квитки за готівкові кошти. Чи належить така діяльність до побутових послуг i чи підлягає вона патентуванню?

(м. Судак, Автономна Республіка Крим)

 

Законом України від 23.03.96 р. № 98/96-ВР «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» (зі змінами від 10.02.98 р. № 102/98-ВР) передбачено патентування діяльності з надання побутових послуг, що провадиться суб’єктами підприємницької діяльності.

Порядок патентування зазначеної діяльності визначено ст. 3-1 вищенаведеного Закону, згідно з якою патентуванню підлягає діяльність з надання побутових послуг, яка здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами як в окремих приміщеннях, будівлях, їх частинах, так i за їх межами. 

Під побутовими послугами у цьому Законі слід розуміти діяльність, пов’язану з наданням платних послуг для задоволення особистих потреб замовника за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків, включаючи кредитні картки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.98 р. № 576 «Про затвердження переліку послуг, що належать до побутових i підлягають патентуванню» визначено види побутових послуг, при здійсненні яких суб’єктом підприємницької діяльності придбавається торговий патент.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос