Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Больница получает средства от больных и от предприятий для возмещения расходов на лечение их работников. В дальнейшем больница закупает на эти деньги лекарственные средства через аптечные учреждения. Необходимо ли облагать налогом на добавленную стоимость приобретенные лекарственные средства и перечислять налог в бюджет?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Лікарня отримує кошти від хворих та від підприємств для відшкодування витрат на лікування їхніх працівників. У подальшому лікарня закуповує на ці кошти лікарські засоби через аптечні установи. Чи необхідно обкладати податком на додану вартість придбані лікарські засоби та перераховувати податок до бюджету?

(м. Макіївка Донецької обл.)

 

Відповідно до пп. 5.1.8 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» звільнено від оподаткування операції з надання послуг з охорони здоров’я згідно з переліком, установленим Кабінетом Міністрів України, закладами охорони здоров’я, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на надання таких послуг.

Підпунктом 5.1.7 п. 5.1 ст. 5 цього ж Закону встановлено, що звільнено від обкладання ПДВ операції з продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення, зареєстрованих в Україні в установленому законодавством порядку, в тому числі надання послуг з такого продажу аптечними установами.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос