Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Частная школа арендует здание. С разрешения арендодателя часть здания сдает в аренду. Начисляется ли налог на добавленную стоимость на такую арендную плату?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Приватна школа орендує будівлю. З дозволу орендодавця частину будівлі здає в оренду. Чи нараховується податок на додану вартість на таку орендну плату?

(м. Одеса)

 

Так, нараховується.

Відповідно до пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників з продажу товарів (робіт, послуг) на митній території України, в тому числі операції з оплати вартості за договорами оперативної оренди (лізингу) та операції з передачі права власності на об’єкти застави позичальнику (кредитору) для погашення кредиторської заборгованості заставодавця.

Тому орендар, що орендує частину будівлі у особи, яка в свою чергу орендує будівлю, сплачує податок на додану вартість у загальній вартості послуги за оренду частини будівлі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос