Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Регулирование балансовой стоимости покупных товаров ведется помесячно или поквартально?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999

? Регулювання балансової вартості покупних товарів провадиться помісячно чи поквартально?

 

Відповідно до п. 5.9 ст. 5 Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» платник податку веде облік приросту (убутку) балансової вартості покупних товарів (крім активів, що підлягають амортизації, цінних паперів i деривативів), матеріалів, сировини, комплектуючих виробів i напівфабрикатів на складах, у незавершеному виробництві та залишках готової продукції. У випадку якщо балансова вартість таких запасів на кінець звітного кварталу перевищує їхню балансову вартість на початок того ж звітного кварталу, різниця вираховується із суми валових витрат платника податку у такому звітному кварталі.

У випадку якщо вартість таких запасів на початок звітного кварталу перевищує їхню вартість на кінець того ж звітного кварталу, різниця додається до складу валових витрат платника податку у такому звітному періоді.

Таким чином, регулювання балансової вартості покупних товарів згідно з п. 5.9 цього Закону здійснюється поквартально.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос