Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относятся ли на валовые расходы расходы на подписку таких периодических изданий, как «Все о бухгалтерском учете», «Баланс» и т. п.? Каков порядок отнесения суммы подписки на валовые расходы?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Чи відносяться до валових витрат затрати на передплату таких періодичних видань, як «Все про бухгалтерський облік», «Баланс» тощо? Який порядок віднесення суми передплати до валових витрат?

 

Підпунктом 5.4.2 п. 5.4 ст. 5 Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» до валових витрат включаються витрати на придбання літератури для інформаційного забезпечення господарської діяльності платника податку, у тому числі з питань законодавства, i передплату спеціалізованих періодичних видань.

Виходячи з цього, затрати на передплату видань для інформаційного забезпечення виробничої діяльності («Все про бухгалтерський облік», «Баланс» та інші аналогічні видання) включаються до складу валових витрат.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос