Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие приобрело путевки на санаторно-курортное лечение своих работников за счет прибыли предприятия. Реализация путевок осуществляется за 50 % их стоимости. Необходимо ли начислять НДС при такой реализации?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Підприємство придбало путівки на санаторно-курортне лікування своїх працівників за рахунок прибутку підприємства. Реалізація путівок здійснюється за 50 % їх вартості. Чи необхідно нараховувати ПДВ при такій реалізації?

(м. Луцьк Волинської обл.)

 

Відповідно до пп. 5.1.9 п. 5.1. ст. 5 Закону України від 03.04.97 p. № 168/97-BP «Про податок на додану вартість» звільняються від оподаткування ПДВ операції з продажу путівок на санаторно-курортне лікування та відпочинок дітей у закладах за переліком, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.97 р. № 835 «Про перелік санаторно-курортних закладів i закладів відпочинку, операції з продажу путівок до яких на санаторно-курортне лікування та відпочинок дітей не підлягають обкладенню податком на додану вартість» (із змінами i доповненнями).

При цьому незалежно від того, як здійснюється продаж путівок для дорослих – за повну вартість чи на пільгових умовах, діючим законодавством пільг чи винятків не передбачено.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос