Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Необходимо ли требовать у продавца налоговую накладную, если он осуществляет продажу товара по льготной ставке НДС (например, продажу электроэнергии, периодических изданий и т. п.)?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999

? Чи необхідно вимагати від продавця податкову накладну, якщо він здійснює продаж товару за пільговою ставкою ПДВ (наприклад, продаж електроенергії, періодичних видань тощо)?

(м. Краматорськ Донецької обл.)

 

Порядок заповнення податкової накладної визначено наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 165 «Про затвердження форм податкової накладної, книги обліку придбання та книги обліку продажу товарів (робіт, послуг), порядку їх заповнення», зареєстрованим в Мін’юсті України від 23.06.97 р. за № 233/2037.

Податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник податку в податковому органі i якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника ПДВ.

Податкова накладна складається у двох примірниках (оригінал i копія) у момент виникнення податкових зобов’язань продавця, тобто на дату здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, відповідно до вимог п. 7.3 «Дата виникнення податкових зобов’язань» ст. 7 Закону України від 03.04.97 р. № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість».

Оригінал податкової накладної надається покупцю товарів (робіт, послуг) на його вимогу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос