Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Облагается ли налогом на прибыль стоимость объектов телефонизации, безвозмездно переданных предприятию органами исполнительной власти для осуществления их эксплуатации?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999

? Чи обкладається податком на прибуток вартість об’єктів телефонізації, безоплатно переданих підприємству органами виконавчої влади для здійснення їх експлуатації?

 

Підпунктом 4.2.15 п. 4.2 ст. 4 Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» (із змінами i доповненнями) визначено, що до складу валового доходу не включається вартість основних фондів, безоплатно отриманих платником податку з метою здійснення їх експлуатації у випадках, передбачених законодавством:

якщо такі основні фонди отримані за рішенням органів центральної виконавчої влади;

у разі отримання спеціалізованими експлуатуючими підприємствами об’єктів енергопостачання, газо- i теплозабезпечення, водопостачання, каналізаційних мереж відповідно до рішень місцевих органів виконавчої влади та виконавчих органів рад, прийнятих у межах їх повноважень;

у разі отримання підприємствами комунальної власності об’єктів соціальної інфраструктури, зазначених у пп. 5.4.9 п. 5.4 ст. 5 цього Закону, що перебували на балансі інших підприємств та утримувалися за їх рахунок.

Основні фонди, що отримуються у випадках, передбачених цим підпунктом, приймаються на баланс за балансовою вартістю та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос