Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Являются ли объектом налогообложения операции по передаче котельной из баланса ОАО «Мелитопольский завод тракторных гидроагрегатов» по решению Мелитопольского городского совета народных депутатов на баланс горсовета?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 21.05.1999
Утратил силу

? Чи є об’єктом оподаткування операції щодо передачі котельної з балансу ВАТ «Мелітопольський завод тракторних гідроагрегатів» за рішенням Мелітопольської міської ради народних депутатів на баланс міськради?

 

Відповідно до пп. 4.2.15 п. 4.2 ст. 4 Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР «Про оподаткування прибутку підприємств» (із внесеними змінами) до складу валового доходу не включається вартість основних фондів, безоплатно отриманих платником податку з метою здійснення їх експлуатації у випадках, передбачених законодавством:

якщо такі основні фонди отримані за рішенням органів центральної виконавчої влади;

у разі отримання спеціалізованими експлуатуючими підприємствами об’єктів енергопостачання, газо- i теплозабезпечення, водопостачання, каналізаційних мереж відповідно до рішень місцевих органів виконавчої влади та виконавчих органів рад, прийнятих у межах їхніх повноважень;

у разі отримання підприємствами комунальної власності об’єктів соціальної інфраструктури, зазначених у пп. 5.4.9 п. 5.4 ст. 5 цього Закону, що перебували на балансі інших підприємств та утримувалися за їх рахунок.

Основні фонди, що отримуються у випадках, передбачених цим підпунктом, приймаються на баланс за балансовою вартістю.

Порядок безоплатної передачі таких основних фондів установлюється Кабінетом Міністрів України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос