Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Бартер основными фондами

ЛІГА:ЗАКОН
Статьи от 21.05.1999
Утратил силу

Бартер основними фондами

 

Розглядаючи  конкретну ситуацію, «коли підприємства обмінюються основними фондами, що експлуатувалися більше 365 днів», бухгалтер-експерт фірми «Баланс-Клуб» Н. Погорєлова висвітлює тему відображення в обліку бартерних операцій. 

Проаналізувавши деякі норми Законів України «Про оподаткування прибутку підприємств» та «Про податок на додану вартість», автор статті доходить висновку, що «при відображенні в податковому обліку бартерних операцій з основними фондами необхідно враховувати таке:

1) суми, які включаються до складу валового доходу і валових витрат, розраховуються на підставі норм статті 8 Закону про прибуток;

2) дата збільшення валового доходу відповідає даті, установленій підпунктом 11.3.4 Закону про прибуток (тобто діє правило «першої події»). Цією же датою є і дата збільшення податкових зобов'язань по ПДВ (пп. 7.3.4 Закону про ПДВ), причому сума податкових зобов'язань розраховується виходячи із ціни не менше від звичайної;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос