Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как отразить в бухгалтерском и налоговом учете приобретенный за счет средств, внесенных в кассу общества членами трудового коллектива, патент на право аренды здания на 10 лет?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 21.05.1999

Як відобразити в бухгалтерському та податковому обліку придбаний за рахунок коштів, внесених до каси товариства членами трудового колективу, патент на право оренди будівлі на 10 років?

 

Придбаний товариством патент на право оренди будівлі на 10 років відноситься до нематеріальних активів – об'єктів права користування майном (п. 10.2 Порядку експертної оцінки нематеріальних активів).

З метою амортизації такого нематеріального активу необхідно користуватись пп. 8.3.9 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств».

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос