Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Правомерно ли взыскание налоговыми органами сумм пени, а не самой недоимки по платежу в бюджет при наличии картотеки у предприятий?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 21.05.1999

Чи правомірним є стягнення податковими органами сум пені, а не самої недоїмки з платежу в бюджет за наявності картотеки у підприємств? 

 

Відповідаючи, Надія Черньова порівнює стару, що діяла до 19 березня 1999 року, та нову редакції п. 19 Інструкції про особливості застосування Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 8-93 «Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів»: «Як бачимо, однозначний до внесення змін пункт Інструкції тепер дає можливість податковим органам трактувати його на свою користь. При фіскальному підході податківці вважатимуть правомірним в першу чергу щомісячно стягувати пеню, а недоїмку залишати, щоб на неї знову наростала пеня». 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос