Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеет ли право фирма, выполняющая работы для организации, финансируемой из бюджета, определять дату возникновения налоговых обязательств по НДС и дату увеличения валовых доходов согласно нормам, установленным подпунктом 11.3.5 статьи 11 Закона Украины «О налогообложении прибыли предприятий» и подпунктом 7.3.5 статьи 7 Закона Украины «О налоге на добавленную стоимость»?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 26.04.1999
Утратил силу

Чи має право фірма, яка виконує роботи для організації, що фінансується з бюджету, визначати дату виникнення податкових зобов'язань по ПДВ та дату збільшення валових доходів згідно з нормами, встановленими підпунктом 11.3.5 статті 11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» та підпунктом 7.3.5 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість»

 

«Якщо підприємство виконує роботи (надає послуги) для бюджетної організації, воно має право користуватися вищенаведеними нормами у тому випадку, якщо оплата виконаних робіт (наданих послуг) здійснюється за рахунок бюджетних коштів, які надходять на банківський рахунок підприємця-виконавця з бюджетного рахунка організації-отримувача», – роз'яснюють спеціалісти Державної податкової адміністрації в Харківській області. 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос