Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Фирма осуществляет транспортирование грузов экспортно-импортного назначения. Грузы, предназначенные на экспорт, транспортируются от пункта проведения таможенных процедур (внутренняя таможня) до таможни на границе. Грузы, ввозимые в Украину, транспортируются с борта иностранного судна или с территории порта в г. Одессе до внутренней таможни. Правомерно ли по таким операциям применять нулевые ставки НДС согласно подпункту 6.2.4 Закона Украины «О налоге на добавленную стоимость»?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 26.04.1999
Утратил силу

Фірма здійснює транспортування вантажів експортно-імпортного призначення. Вантажі, призначені на експорт, транспортуються від пункту проведення митних процедур (внутрішня митниця) до митниці на кордоні. Вантажі, які ввозяться в Україну, транспортуються з борту іноземного судна або з території порту в м. Одесі до внутрішньої митниці.

Чи правомірно щодо таких операцій застосовувати нульові ставки ПДВ згідно з підпунктом 6.2.4 Закону України «Про податок на додану вартість»? 

 

Роз'яснюють спеціалісти Державної податкової адміністрації в Харківській області.

«Оскільки за нульовою ставкою провадиться оподаткування операцій з надання транспортних послуг з перевезення вантажів від пункту проведення митних процедур щодо випуску вантажів за межі митного кордону України (включаючи внутрішні митниці) до пункту за межами державного кордону України, попереднє транспортування засобів міжнародних перевезень (залізничних вагонів, автомобілів, річкових і морських суден, літаків та ін.) незалежно від їх завантаження до пунктів проведення митних процедур з випуску вантажів за межі митного кордону (включаючи внутрішні митниці) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість на загальних підставах.

Опрос