Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 90-летнего юбилея старейшего в Украине литературно-художественного и общественно-политического журнала иностранной литературы "Всесвіт"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 29.09.2014 № 5112
Дата рассмотрения: 29.09.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 90-річного ювілею найстарішого в Україні літературно-мистецького і громадсько-політичного журналу іноземної літератури "Всесвіт"

15 січня 2015 року виповнюється 90 років від дня заснування найстарішого літературно-мистецького і громадсько-політичного видання в нашій країні, єдиного в Україні журналу іноземної літератури - "Всесвіт".

Журнал був заснований видатними діячами української культури Василем Елланом-Блакитним, Миколою Хвильовим і Олександром Довженком. За цей час "Всесвіт" став загальнонаціональним явищем культури і завоював авторитет у всіх куточках світу.

Журнал орієнтований як на висвітлення Західного, так і Східного світу, сприяючи утвердженню в Україні цінностей відкритого суспільства, зокрема демократичності, мультикультурності, поваги до Іншого.

З огляду на значну міжнародну місію "Всесвіту" та з метою вшанування ювілею найстарішого літературно-мистецького видання України, Верховна Рада України постановляє:

1. Відзначити 15 січня 2015 р. на державному рівні 90-річного ювілею найстарішого літературно-мистецького і громадсько-політичного видання в нашій країні, єдиного в Україні журналу іноземної літератури - "Всесвіт".

2. Створити всеукраїнський оргкомітет, до складу якого ввести найбільш авторитетних громадян держави та доручити оргкомітету розробити план заходів із вшанування видатної дати.

3. Контроль за реалізацією заходів з відзначення 90-річчя від дня заснування найстарішого літературно-мистецького і громадсько-політичного видання в нашій країні, єдиного в Україні журналу іноземної літератури - "Всесвіт", покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос