Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нарушении обязанностей отдельными народными депутатами Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.09.2014 № 5102
Дата рассмотрения: 23.09.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про порушення обов'язків окремими народними депутатами України

17 вересня 2014 року група народних депутатів України - членів депутатської групи "За мир та стабільність" зустрілися зі спікером Держдуми РФ Сергієм Наришкіним та взяли участь у її засіданні, де продемонстрували свою колективну позицію, що фактично зводилася до підтримки нинішнього російського владного режиму, який розв'язав та продовжує агресію проти України. Завдячуючи їх зусиллям, історія українського парламентаризму поповнилася новою чорною сторінкою.

Своїми діями, вчиненими під сумнівною тезою про миротворчу місію, вони зганьбили український парламентаризм та зрадили народ України, який став жертвою неспровокованої агресії з боку авторитарної Росії.

У зв'язку із веденням групою депутатів перемовин за межами графіка здійснення міжпарламентських зв'язків у період, визначений календарним планом п'ятої сесії Верховної Ради України для роботи в комітетах, комісіях і фракціях, що є згідно з чинним законодавством порушенням депутатських обов'язків, Верховна Рада України постановляє:

1. Засудити самоуправні дії народних депутатів України - членів депутатської групи "За мир та стабільність", які 17 вересня 2014 року взяли участь у роботі Державної Думи Російської Федерації.

2. Позбавити народних депутатів України, які 17 вересня 2014 року взяли участь у роботі Державної Думи Російської Федерації, права участі у пленарних засіданнях 14 жовтня 2014 року і заробітної плати за дні неучасті у роботі комітетів, комісій і фракцій Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос