Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отчете Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования фактов гибели граждан в городах Одессе, Мариуполе, а также в других городах Донецкой и Луганской областей Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.09.2014 № 5041
Дата рассмотрения: 05.09.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України

Заслухавши та обговоривши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України, утвореної відповідно до Постанови Верховної Ради України від 13 травня 2014 року N 1264-VII, Верховна Рада України постановляє:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України (далі - Тимчасова слідча комісія) взяти до відома.

2. Направити звіт Тимчасової слідчої комісії Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем'єр-міністру України, Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ України до відома, розгляду в межах компетенції та відповідного реагування.

3. Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України та Міністерству внутрішніх справ України проінформувати Верховну Раду України за наслідками розгляду матеріалів Тимчасової слідчої комісії у 2-тижневий термін.

4. Заслухати Генерального прокурора України, Голову Служби безпеки України та Міністра внутрішніх справ України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України на черговому засіданні Верховної Ради України.

5. Припинити повноваження Тимчасової слідчої комісії.

6. Опублікувати звіт Тимчасової слідчої комісії у газеті "Голос України".

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос