Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 375-летия основания г. Никополя Днепропетровской области (27 сентября 2014 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.09.2014 № 5026
Дата рассмотрения: 04.09.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 375-річчя заснування м. Нікополя Дніпропетровської області

27 вересня 2014 року минає 375 років від дня заснування міста Нікополь Дніпропетровської області, яке навесні 1648 року стало першою Гетьманською столицею Української козацької держави.

З метою належного відзначення ювілею, враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність події, актуальну суспільно-політичну потребу в утвердженні Української держави та підняття патріотичного духу у східних областях України, Верховна Рада України постановляє:

I. На загальнодержавному рівні відзначити 375-річчя заснування м. Нікополя Дніпропетровської області.

II. Апарату Верховної Ради України підготовити вітального листа на адресу Нікопольської міської ради за підписом Голови Верховної Ради.

III. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

У тижневий термін з дня ухвалення цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 375 років від дня заснування міста Нікополя Дніпропетровської області, включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, громадськості, науковців;

IV. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів, пов'язаних з відзначенням на державному рівні 375-річчя заснування м. Нікополя Дніпропетровської області.

V. Рекомендувати Нікопольській міській раді:

Нагородити вітальними грамотами міської ради мешканців Нікополя, які воюють у зоні АТО і відзначилися у боях з терористами.

VI. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на комітети Верховної Ради України з питань культури і духовності, з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики.

VII. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради України

О. Турчинов

Опрос