Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств трагических событий, повлекших гибель и захват в плен бойцов добровольческих батальонов, а также Вооруженных сил Украины возле города Иловайск Донецкой области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.09.2014 № 5024
Дата рассмотрения: 04.09.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів, а також Збройних сил України біля міста Іловайськ Донецької області

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів, а також Збройних сил України біля міста Іловайськ Донецької області (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - розслідування обставин трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів, а також Збройних сил України біля міста Іловайськ Донецької області.

3. Встановити, що відповідно до частин другої і третьої статті 85 Регламенту Верховної Ради України до складу Тимчасової слідчої комісії депутатські фракції, депутатська група можуть запропонувати, пропорційно їх кількісному складу, таку кількість народних депутатів України:

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 3 чол.,

- фракція Партії регіонів у Верховній Раді України - 2 чол.,

- фракція Політичної партії "УДАР" - 1 чол.,

- фракція Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - 1 чол.,

- група "Економічний розвиток" - 1 чол.,

- група "Суверенна європейська Україна" - 1 чол.,

- група "За мир та стабільність" - 1 чол.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Сенченка Андрія Віленовича (фракція ВО "Батьківщина"), заступником голови комісії обрати народного депутата України - _____________________________________________________.

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

- фракція Партії регіонів у Верховній Раді України;

- фракція Партії регіонів у Верховній Раді України;

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

- фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

- фракція Всеукраїнське об'єднання "Свобода";

- група "За мир та стабільність";

- група "Суверенна європейська Україна";

- група "Економічний розвиток".

6. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатської групи.

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - 3 місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше двомісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

О. Турчинов

Опрос