Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О необходимости увеличения прожиточного минимума для основных социальных и демографических групп населения в 2014 году

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.04.2014 № 4778
Дата рассмотрения: 24.04.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про необхідність збільшення прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення у 2014 році

Враховуючи стрімке зростання цін на товари та послуги першої необхідності в Україні, з метою мінімізації явища бідності, для забезпечення нормального функціонування економіки, забезпечення реалізації громадянами України права на достатній життєвий рівень Верховна Рада України постановляє:

1. Визнати встановлений Законом України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" розмір прожиткового мінімуму для всіх основних соціальних і демографічних груп населення таким, що не може забезпечити достатній життєвий рівень людини, гарантований статтею 48 Конституції України.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України невідкладно переглянути у бік збільшення на 30 % розмір прожиткового мінімуму для всіх основних соціальних і демографічних груп населення в Україні.

3. Рекомендувати Кабінету Міністрів України протягом двох тижнів після прийняття цієї постанови внести до Верховної Ради України законопроект про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" в частині збільшення розміру прожиткового мінімуму для всіх основних соціальних і демографічних груп населення на 30 %.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос