Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ежегодном докладе Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека о состоянии соблюдения и защиты прав и свобод человека в Украине

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.04.2014 № 4746
Дата рассмотрения: 18.04.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні

Заслухавши відповідно до пункту 17 статті 85 Конституції України та статті 18 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" представлену Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Лутковською В. В. щорічну доповідь про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні Верховна Рада України постановляє:

1. Взяти до відома представлену Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Лутковською В. В. щорічну доповідь про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.

2. Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо подальшого вдосконалення законодавства України з питань дотримання та захисту прав і свобод людини.

3. Рекомендувати Кабінету Міністрів України, іншим органам державної влади розглянути висновки та рекомендації щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та вжити відповідних заходів щодо поліпшення стану забезпечення прав і свобод людини в Україні, вдосконалення правозастосовчої практики в галузі прав і свобод людини.

4. Надрукувати в газеті "Голос України" текст виступу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час представлення щорічної доповіді про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.

 

Голова Верховної Ради України 

 

Опрос