Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 90-летия со дня рождения основателя Прикарпатской художественной школы Михаила Фиголя

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.04.2014 № 4651
Дата рассмотрения: 08.04.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 90-річчя від дня народження засновника Прикарпатської мистецької школи Михайла Фіголя

18 жовтня 2017 року виповнюється 90 років від дня народження видатного українського живописця, засновника Прикарпатської мистецької школи Михайла Павловича Фіголя.

Враховуючи важливість його постаті для розвитку Прикарпатського та українського національного образотворчого мистецтва, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 90-річчя з дня народження Михайла Павловича Фіголя.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 90-річчя від дня народження Михайла Павловича Фіголя;

у двомісячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету забезпечити розробку і затвердження плану заходів з відзначення на державному рівні 90-річчя від дня народження Михайла Павловича Фіголя, вирішити питання їх належного фінансування, сприяти організації тематичних виставок, присвячених життю та діяльності Михайла Павловича Фіголя.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати цикл тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і діяльності Михайла Павловича Фіголя, забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 90-річчя від дня його народження.

4. Запропонувати:

Національному банку України - виготовити і ввести у обіг пам'ятну монету, присвячену засновнику Прикарпатської мистецької школи Михайлу Павловичу Фіголю;

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" - видати серію марок, присвячених 90-річчю від дня народження Михайла Павловича Фіголя, з їх урочистим погашенням у с. Крилос Галицького району Івано-Франківської області;

Івано-Франківській обласній державній адміністрації - здійснити упорядкування закладів та вулиць, яким присвоєно ім'я Михайла Павловича Фіголя, разом з Івано-Франківською обласною радою та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника забезпечити видання альбому його творчого доробку.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос