Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О необходимости ввода чрезвычайного положения в Донецкой, Луганской и Харьковской областях

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.04.2014 № 4639
Дата рассмотрения: 07.04.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про необхідність введення надзвичайного стану у Донецькій, Луганській та Харківській областях

Враховуючи, що 06 квітня 2014 року у Донецькій, Луганській та Харківській областях виникли масові безпорядки, що супроводжуються насильством над громадянами, обмежують їх права і свободи, зафіксовано спроби захоплення державної влади чи зміни конституційного ладу України шляхом насильства, з метою відновлення конституційного правопорядку і діяльності органів державної влади, унеможливлення дій, які можуть призвести до загибелі людей у мирний час, забезпечення прав і свобод людини, зменшення чинників, які сприяють ескалації насильства Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати виконуючому обов'язки Президента України негайно використати всі повноваження передбачені Конституцією України та законодавством України, в тому числі, у Законі України "Про правовий режим надзвичайного стану" для відновлення конституційного правопорядку і діяльності органів державної влади.

2. Рекомендувати виконуючому обов'язки Президента України підписати Указ про введення надзвичайного стану у Донецькій, Луганській і Харківській областях та передати його на затвердження до Верховної Ради України.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос