Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" относительно предоставления Киевскому городскому голове возможности реально влиять на развитие города"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 10.04.2014 № 4638/П
Дата рассмотрения: 10.04.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" щодо надання Київському міському голові можливості реально впливати на розвиток міста"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" щодо надання Київському міському голові можливості реально впливати на розвиток міста" (реєстр. N 4638), поданий народними депутатами України Оробець Л. Ю., Кличком В. В.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос