Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении на повторное первое чтение проектов законов Украины о внесении изменений в Закон Украины "О лекарственных средствах"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.06.2014 № 4624/П
Дата рассмотрения: 19.06.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про направлення на повторне перше читання проектів законів України про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби"

Верховна Рада України постановляє:

1. Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо реєстрації та ввезення в Україну лікарських засобів (реєстр. N 4624), поданий народним депутатом України Сікорою О. М., та проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення правових норм, що регламентують порядок реєстрації та контролю якості лікарських засобів (реєстр. N 4624-1), поданий народним депутатом України Дирівим А. Б., направити до Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я для підготовки на повторне перше читання.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я на основі зазначених вище проектів законів, а також з урахуванням пропозицій та зауважень суб'єктів права законодавчої ініціативи підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України єдиний узгоджений проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації, ввезення та використання лікарських засобів, передбачивши в ньому необхідність внесення змін до частини п'ятої статті 17 Закону України "Про лікарські засоби", статті 13 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та статті 54 Основ законодавства України про охорону здоров'я.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос