Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Обращении Верховной Рады Украины к исполняющему обязанности Президента Украины Турчинова А. В. по поводу отмены Указа Президента Украины 445/2013 "О присвоении Б. Дейчу звания Герой Украины"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.03.2014 № 4539
Дата рассмотрения: 24.03.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Звернення Верховної Ради України до виконуючого обов'язки Президента України Турчинова О. В. з приводу скасування Указу Президента України 445/2013 "Про присвоєння Б. Дейчу звання Герой України"

Верховна Рада постановляє:

1. Схвалити Звернення Верховної Ради України до виконуючого обов'язки Президента України Турчинова О. В. з приводу скасування Указу Президента України 445/2013 "Про присвоєння Б. Дейчу звання Герой України".

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

 

ЗВЕРНЕННЯ
Верховної Ради України до виконуючого обов'язки Президента України Турчинова О. В. з приводу скасування Указу Президента України 445/2013 "Про присвоєння Б. Дейчу звання Герой України"

Народний депутат України Дейч Борис Давидович, член фракції "Партії регіонів у Верховній Раді України сьомого скликання", Герой України (Указ Президента України 445/2013) на зустрічі з колективом туристично-оздоровчого комплексу "Судак" публічно заявив, що підтримує входження Автономної Республіки Крим до складу Російської Федерації і закликає всіх підтримати цей процес - проголосувати на "референдумі" за цю авантюру.

Подібні вислови є абсолютно недопустимими з уст народного депутата України, а тим більше з уст людини, яка носить високе звання Героя України. Відповідно до Указу Президента України В. Януковича 445/2013 від 24.08.2013 року Дейчу Б. Д. присвоєно звання Герой України, нібито, за внесок за державне будівництво суверенної цілісної України. І у важку хвилину ця "плідна діяльність" проявилась у прямих закликах до сепаратизму та порушення територіальної цілісності держави.

Народні депутати України обурені антидержавними висловлюваннями Дейча Б. Д. і вимагають від виконуючого обов'язки Президента України Турчинова О. В. скасувати Указ Президента України В. Януковича 445/2013 "Про присвоєння Б. Дейчу звання Герой України".

____________

Опрос