Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "Об обеспечении прав и свобод граждан на временно оккупированной территории Украины"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 20.03.2014 № 4473-1П
Дата рассмотрения: 20.03.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України" (реєстр. N 4473-1), поданий народним депутатом України Соболєвим С. В.

2. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням окремих положень проекту Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України" (реєстр. N 4473), поданого народним депутатом України Дерев'янком Ю. Б., проекту Закону України "Про окуповану територію - Автономну Республіку Крим" (реєстр. N 4497), поданого народним депутатом України Ляшком О. В., проекту Закону України "Про правовий режим тимчасово окупованої території" (реєстр. N 4497-1), поданого народним депутатом України Кличком В. В. та іншими народними депутатами України, а також зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строк подання таких зауважень і пропозицій на половину, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос