Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О необходимости устранения грубых недостатков во время мобилизации

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.08.2014 № 4460а
Дата рассмотрения: 11.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про необхідність усунення грубих недоліків під час мобілізації

З метою зміцнення сил антитерористичної операції, проведення належної і ефективної мобілізації, забезпечення захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Президенту України, Міністерству оборони України, Раді національної безпеки і оборони України негайно вжити заходів для припинення практики необґрунтованої масової розсилки повісток, особливо, коли вони охоплюють всіх чоловіків призовного віку окремого населеного пункту.

2. Рекомендувати Президенту України, Міністерству оборони України, Раді національної безпеки і оборони України негайно вжити заходів для мобілізації в зону антитерористичної операції, в першу чергу, осіб з Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства оборони України, податкової міліції, органів прокуратури, в тому числі офіцерів запасу зазначених органів, які проходили спеціальну підготовку, вміють поводитись зі зброєю і проходили відповідну атестацію.

3. Рекомендувати Президенту України, Міністерству оборони України, Раді національної безпеки і оборони України вжити заходів для недопущення потрапляння в зону антитерористичної операції мобілізованих осіб, без спеціальної підготовки, без досвіду служби в лавах збройних сил України. Зазначених осіб спрямовувати спочатку виключно на навчання, проведення військового і патріотичного вишколу. Після чого, видавати необхідне обмундирування, зброю і залучати для захисту правопорядку і територіальної цілісності тих регіонів, де вони проживають або сусідніх. Заборонити в перші 6 (шість) місяців з моменту мобілізації, направляти таких осіб в зону антитерористичної операції.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос