Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении внеочередных выборов депутатов Горловского городского совета и Горловского городского головы

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.08.2014 № 4454а
Дата рассмотрения: 11.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призначення позачергових виборів депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої та четвертої статті 78 та частини першої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини третьої статті 14, частини першої та п'ятої статті 15, статей 60, 61, 83 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити позачергові вибори депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови на першу неділю після завершення строку шістдесяти днів з дня опублікування даної Постанови.

2. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови за рахунок коштів Державного бюджету України.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів депутатів Горлівської міської ради та Горлівського міського голови за рахунок коштів Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос