Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О досрочном прекращении полномочий Харьковского городского Совета и Харьковского городского головы и о назначении внеочередных выборов Харьковского городского головы и депутатов Харьковского городского совета

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.08.2014 № 4433а
Дата рассмотрения: 07.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про дострокове припинення повноважень Харківської міської Ради і Харківського міського голови та про призначення позачергових виборів Харківського міського голови і депутатів Харківської міської ради

У зв'язку з прийняттям Харківською міською Радою 06 серпня 2014 року рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин Харкова" Олександру Шишкіну", яке спрямоване проти основ національної безпеки України та є державною зрадою, Верховна Рада України постановляє:

1. Звернутися до Генерального прокурора України щодо вжиття заходів для скасування рішення Харківської міської Ради "Про присвоєння звання "Почесний громадянин Харкова" Олександру Шишкіну" від 06 серпня 2014 року та притягнення до передбаченої законом відповідальності причетних до його прийняття осіб.

2. Відповідно до статей 78, 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" припинити повноваження Харківської міської Ради та Харківського міського голови.

3. Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої та четвертої статті 78 та частини першої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини третьої статті 14, частини першої статті 15, статей 60, 61, 83 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" призначити позачергові вибори Харківського міського голови та депутатів Харківської міської Ради на неділю 26 жовтня 2014 року.

4. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Харківського міського голови та депутатів Харківської міської Ради.

5. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Харківського міського голови та депутатів Харківської міської Ради за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос