Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об ответственности заместителя Министра труда и социальной политики Украины Виктора Викторовича Иванкевича за его действия относительно участников мирного собрания граждан 9 июля 2014 года

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.08.2014 № 4426а
Дата рассмотрения: 05.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відповідальність заступника Міністра праці та соціальної політики України Віктора Вікторовича Іванкевича за його дії щодо учасників мирного зібрання громадян 9 липня 2014 року

Громадськості України стали відомі шокуючі факти брутального відношення, образ та застосування фізичної сили заступником Міністра праці та соціальної політики України Віктором Вікторовичем Іванкевичем 9 липня 2014 року щодо учасників мирного зібрання громадян, які прийшли висловити мирний протест проти бездіяльності високопосадовців Міністерства праці та соціальної політики України у вирішенні їх проблем, зокрема, проблем громадян, які вимушено залишили місця свого проживання внаслідок обставин, пов'язаних з проведенням на території України антитерористичної операції.

Такі дії мають ознаки порушення норм Конституції України та Закону України "Про державну службу", основних принципів державної служби, етики поведінки державного службовця і можуть негативно вплинути на репутацію державної служби та імідж нашої держави у світі.

Верховна Рада України вважає неприйнятним уникнення від відповідальності державним службовцем за порушення конституційних прав громадян та етики поведінки державного службовця в умовах оновлення всього суспільства та органів влади на принципах європейської демократії.

З метою чіткого дотримання конституційних прав і свобод громадян, забезпечення невідворотності настання відповідальності за порушення державними службовцями Конституції України, Закону України "Про державну службу", іншого законодавства, Верховна Рада України постановляє:

1. Вважати неприпустимими дії заступника Міністра праці та соціальної політики України В. В. Іванкевича 9 липня 2014 року щодо учасників мирного зібрання громадян біля приміщення Міністерства праці та соціальної політики України та вважати їх такими, що мають ознаки порушення норм Конституції України та Закону України "Про державну службу".

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України у тижневий термін розглянути матеріали щодо обставин та дій заступника Міністра праці та соціальної політики України В. В. Іванкевича 9 липня 2014 року щодо учасників мирного зібрання громадян біля приміщення Міністерства праці та соціальної політики України та звільнити його із займаної посади.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення

 

Голова
Верховної Ради України

 

Опрос