Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об ответственности Российской Федерации и ее резидентов за ущерб, нанесенный интересам Украины оккупацией Автономной Республики Крым, военные действия на Востоке Украины и поддержку террористических организаций

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.08.2014 № 4421а
Дата рассмотрения: 04.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відповідальність Російської Федерації та її резидентів за шкоду, заподіяну інтересам України окупацією Автономної Республіки Крим, військові дії на Сході України та підтримку терористичних організацій

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України: анексією та окупацією частини території України - Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, підтримкою терористів, що діють на Сході України, постачанням їм військових озброєнь та бойовиків-найманців, застосуванням Збройних Сил РФ проти України, інтересам українського народу завдано значної матеріальної та моральної шкоди. З метою відновлення заподіяних руйнувань українській економіці, що здійснювались за ініціативою та при безпосередній підтримці Російської Федерації, а також компенсації економічних втрат, які спричинені втратою контролю за суб'єктами господарювання, що знаходяться на території Автономної Республіки Крим, Верховна Рада України постановляє:

1. Запровадити економічні санкції щодо резидентів Російської Федерації, які прямо чи опосередковано через споріднені структури здійснюють господарську діяльність на території України, поширивши їх на належне їм нерухоме та рухоме майно, фінансові ресурси у банківських установах, будь-які активи та корпоративні права.

2. Перелік суб'єктів, до яких застосовуватимуться санкції та порядок їх застосування визначається Кабінетом Міністрів України.

3. Кабінету Міністрів у 10-денний термін з дня набрання чинності цієї Постанови:

1) забезпечити прийняття передбачених цієї Постановою нормативно-правових актів;

2) привести у відповідність із цією Постановою свої нормативно-правові акти;

3) забезпечити приведення у відповідність із цією Постановою нормативно-правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова
Верховної Ради України

О. Турчинов 

Опрос