Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Обращении в Международную федерацию футбола (ФИФА) по поводу лишения Российской Федерации права на проведение 21 чемпионата мира по футболу в 2018 году

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.08.2014 № 4420а
Дата рассмотрения: 04.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Звернення до Міжнародної федерації футболу (ФІФА) з приводу позбавлення Російської Федерації права на проведення 21 чемпіонату світу з футболу у 2018 році

Зважаючи на агресивні військові дії, які веде Російська Федерація проти України, постійне зростання жертв від дій терористів на Сході України та підтримку бойовиків з боку Росії, необхідність постійного тиску на агресора, в тому числі міжнародного співтовариства, Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити та направити Звернення до Міжнародної федерації футболу (ФІФА) з приводу позбавлення Російської Федерації права на проведення 21 чемпіонату світу з футболу у 2018 році.

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова
Верховної Ради України

О. Турчинов 

 

ЗВЕРНЕННЯ
до Міжнародної федерації футболу (ФІФА) з приводу позбавлення Російської Федерації права на проведення 21 чемпіонату світу з футболу у 2018 році

2 грудня 2010 року в Цюріху було оголошено країну-господаря 21 чемпіонату світу з футболу, який повинен пройти з 8 червня по 8 липня 2018 року. Нею стала Російська Федерація.

Зараз ця країна, ігноруючи позицію міжнародного співтовариства, веде агресивну політику в світі. 18 березня Російська Федерація анексувала 26 100 квадратних кілометрів території України - Автономну Республіку Крим. Зараз Російська Федерація підтримує терористичні організації "Донецька Народна Республіка" і "Луганська Народна Республіка", наслідком чого є збройний конфлікт у двох областях України і збитий 17 липня пасажирський лайнер Боїнг-777 компанії "Malaysia Airlines", в результаті чого загинуло 298 людей.

Окрім того, Збройні Сили Російської Федерації без оголошення війни також приймають участь у цьому конфлікті, атакуючи позиції урядових військ з власної території.

Фактично Російська Федерація виступає державою-агресором і спонсором світового тероризму і всіляко ігнорує позицію міжнародного співтовариства. А це означає, що Російська Федерація не визнає цінності цивілізованого і не може бути частиною цивілізованого світу.

У зв'язку з цим Верховна Рада України закликає Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) позбавити Російську Федерацію права на проведення 21 чемпіонату світу з футболу у 2018 році.

Вважаємо, що таке рішення продемонструє солідарну позицію міжнародної спортивної спільноти, яка засуджує агресію Російської Федерації щодо України і вважає такі дії злочинними і неприйнятними.

____________

Опрос