Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безотлагательных мерах по обеспечению развития банковской системы Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.03.2014 № 4400
Дата рассмотрения: 30.05.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку банківської системи України

У зв'язку із загостренням кризового стану банківської системи України, зокрема, незадовільним фінансовим становищем Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк", зважаючи на необхідність стабілізації діяльності банку, забезпечення його платоспроможності та недопущення банкрутства, враховуючі значні обсяги рефінансування Національним банком України, з метою недопущення втрати фізичними та юридичними особами, в тому числі державними підприємствами, їх вкладів, Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України, Національному банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та уповноваженим органам державної влади терміново забезпечити передачу акцій Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у державну власність шляхом передачі одному з державних банків, ре капіталізованих державою.

2. Кабінету Міністрів України у найкоротший термін забезпечити рекапіталізацію державного банку, у власність якого будуть передані акції Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у 2014 році, про що прийняти відповідне рішення.

3. Національному банку України у найкоротший термін забезпечити рефінансування державного банку, у власність якого будуть передані акції Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у 2014 році, про що прийняти відповідне рішення.

4. Постанова набирає чинності з моменту прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос