Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безотлагательных мерах по обеспечению развития банковской системы Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.03.2014 № 4400
Дата рассмотрения: 11.03.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку банківської системи України

У зв'язку із загостренням кризового стану банківської системи України, зокрема, незадовільним фінансовим становищем Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк", зважаючи на необхідність стабілізації діяльності банку та забезпечення його платоспроможності, враховуючі значні обсяги рефінансування Національним банком України, з метою недопущення втрати фізичними та юридичними особами їх вкладів Верховна Рада України постановляє:

1. Передати акції Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у державну власність.

2. Кабінету Міністрів України та уповноваженим органам державної влади терміново розробити та вжити невідкладних заходів щодо неприпустимості необґрунтованого розміщення коштів банками та забезпечити передачу акцій Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у державну власність.

3. Національному банку України у найкоротший строк розглянути питання про рефінансування Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у 2014 році і прийняти відповідне рішення.

4. Генеральній прокуратурі України в порядку здійснення прокурорського нагляду перевірити і прийняти відповідні рішення з таких питань:

- щодо операцій з акціями Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у 2013 році;

- щодо розміщення коштів Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк", виділених йому Національним банком України у 2013 - 2014 роках.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос