Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О провозглашении Дня Героев Майдана в Украине

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.03.2014 № 4392
Дата рассмотрения: 11.03.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проголошення Дня Героїв Майдану в Україні

Враховуючи героїчні вчинки, що мали місце під час боротьби українського народу проти авторитарної та корумпованої влади, з метою збереження пам'яті про визначні заслуги людей, що вийшли на акції протестів та тих, хто загинув і нагадування наступним поколінням про події в Україні протягом 2013 - 2014 років, Верховна Рада України постановляє:

1. Проголосити 20 лютого Днем Героїв Майдану в Україні.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України невідкладно з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з питань щорічного відзначення Дня Героїв Майдану в Україні із залученням представників міністерств, відомств та громадських організацій.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України щорічно організовувати висвітлення в засобах масової інформації про події, що мали місце в Україні протягом 2013 - 2014 років.

4. Рекомендувати обласним та районним державним адміністраціям здійснювати щорічну підготовку відзначення на місцях Дня Героїв Майдану в України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

6. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос