Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заслушивании отчета Министра образования и науки Украины Квита С. М. относительно состояния выполнения Государственной целевой социальной программы "Школьный автобус"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.07.2014 № 4383а
Дата рассмотрения: 28.07.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заслуховування звіту Міністра освіти і науки України Квіта С. М. щодо стану виконання Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус"

Зважаючі на чисельні скарги громадян України на порушення статті 14 Закону України "Про освіту" та статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", положеннями яких передбачено організація безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому, поліпшення освітнього рівня населення, що проживає у такій місцевості, а також з метою захисту конституційних прав громадян, відповідно до статті 89 Конституції України та статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України у вересні 2014 року звіт Міністра освіти і науки України Квіта С. М. щодо стану виконання Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус".

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов

Опрос