Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Заявлении Верховной Рады Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.03.2014 № 4360
Дата рассмотрения: 04.03.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Заяву Верховної Ради України

Вчора, 3 березня 2014 року за ініціативою Російської Федерації відбулося екстрене засідання Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй щодо ситуації в Україні, в ході якого Постійний представник Російської Федерації в ООН В. Чуркін заявив, що Російська Федерація ввела війська на територію суверенної України за зверненням екс-президента України Януковича В. Ф.

Верховна Рада України заявляє, що відповідно до Конституції України та українського законодавства схвалення рішення про допуск підрозділів збройних сил іноземних держав на територію України відноситься виключно до компетенції Верховної Ради України.

Верховна Рада України, з метою зняття напруги, яка сьогодні виникла в Автономній Республіці Крим, звертається до Російської Федерації з вимогою негайного повернення військовослужбовців Чорноморського Флоту Російської Федерації у місця їх постійної дислокації та виведення інших військових підрозділів з території України, присутність яких не передбачена двосторонніми базовими угодами про перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Верховна Рада України наголошує на необхідності припинення втручання з боку Російської Федерації у внутрішні справи України.

Верховна Рада України зазначає, що видача Україні екс-президента України Януковича В. Ф. сприяла би нормалізації двосторонніх стосунків між нашими державами.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос