Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Министерстве промышленной политики Украины (относительно преобразования Министерства промышленной политики Украины в Министерство промышленной политики и торговли Украины)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.03.2014 № 4351
Дата рассмотрения: 04.03.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Міністерство промислової політики України (щодо перетворення Міністерства промислової політики України у Міністерство промислової політики і торгівлі України)

Верховна Рада України постановляє:

1. З метою створення умов щодо подальшого конкурентоспроможного розвитку промислового комплексу України, збільшення експортного потенціалу промисловості та валютних надходжень до Державного бюджету, впровадження сучасних ринкових підходів, перетворити Міністерство промислової політики України у Міністерство промислової політики і торгівлі України.

2. Встановити, щодо Міністерство промислової політики і торгівлі України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Міністерство промислової політики і торгівлі України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну промислову політику у країні, вирішує завдання щодо внутрішньої та зовнішньої торгівлі, технічного регулювання, стандартизації та сертифікації промислової продукції.

3. Прем'єр-міністру України (А. П. Яценюку) терміново подати до Верховної Ради України пропозиції щодо кандидатури Міністра промислової політики і торгівлі України.

 

Голова Верховної Ради України

О. Турчинов

Опрос