Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О целевом использовании имущественного комплекса отдыха "Пуща-Водица" урочища "Межигорье" (правительственной резиденции "Межигорье")

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.02.2014 № 4319
Дата рассмотрения: 28.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про цільове використання майнового комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір'я" (урядової резиденції "Межигір'я")

Верховна Рада України постановляє:

1. Визначити цільове використання майнового комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір'я" (урядової резиденції "Межигір'я") - для відпочинку громадян та реабілітації дітей після медичної допомоги у Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України.

2. Кабінету Міністрів України, уповноваженим органам державної влади та Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України у тримісячний строк з дня набрання чинності цієї Постанови забезпечити створення та функціонування Центру відпочинку громадян "Межигір'я" Міністерства культури України та Центру реабілітації дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України на території майнового комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір'я" (урядової резиденції "Межигір'я").

3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цієї Постанови розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" для забезпечення створення та функціонування Центру відпочинку громадян "Межигір'я" Міністерства культури України та Центру реабілітації дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

 

Опрос