Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отношений Украины с Организацией Северо-Атлантического Договора (НАТО) и другими военно-политическими блоками мира

Проект постановления Верховной Рады Украины от 27.02.2014 № 4307
Дата рассмотрения: 27.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Щодо відносин України з Організацією Північно-Атлантичного Договору (НАТО) та іншими воєнно-політичними блоками світу

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Постанови України "Щодо відносин України з Організацією Північно-Атлантичного Договору (НАТО) та іншими воєнно-політичними блоками світу", поданий народними депутатами України Тимошенком В. А. та Полочаніновим В. Г.

2. Комітетам Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, всім державним органам при здійсненні заходів у рамках співробітництва з міжнародними, в тому числі європейськими і євроатлантичними, структурами послідовно і твердо обстоювати державні інтереси України, інтереси її народу, керуючись вимогами Конституції України та виходячи з проголошеного у Декларації про державний суверенітет України і закріпленого у затверджених Верховною Радою України Основних напрямах зовнішньої політики України позаблокового статусу України, що не виключає співробітництва з існуючими і створюваними системами універсальної і регіональної безпеки, які діють відповідно до вимог Статуту ООН та іншими воєнно-політичними блоками світу, але не допускає входження у будь-які воєнно-політичні блоки протягом 10 років.

3. Кабінету Міністрів України:

- забезпечити широку гласність зовнішньополітичної діяльності, зокрема регулярне і повне інформування народних депутатів України, громадськості України щодо співпраці з європейськими, євроатлантичними та іншими міжнародними структурами;

- звернути увагу Міністерства оборони України на неприпустимість порушення Конституції України при проведенні військових навчань за участю підрозділів збройних сил інших держав і необхідність неухильного додержання вимог Конституції України щодо обов'язкового схвалення Верховною Радою України рішень про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України.

4. Постанова набирає чинності з моменту її підписання.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос