Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 90-летия со дня рождения Дмитрия Михайловича Гнатюка

Проект постановления Верховной Рады Украины от 27.02.2014 № 4301
Дата рассмотрения: 27.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 90-річчя з дня народження Дмитра Михайловича Гнатюка

28 березня 2015 року виповнюється 90 років від дня народження Дмитра Михайловича Гнатюка - оперного співака, режисера, Народного артиста України, Народного артиста СРСР, Героя Соціалістичної Праці, Героя України.

Враховуючи визначний внесок Дмитра Михайловича Гнатюка у розвиток української культури та мистецтва, багаторічну плідну творчу і громадську діяльність, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2015 році урочисто відзначити на державному рівні 90-річчя з дня народження Дмитра Михайловича Гнатюка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Дмитра Михайловича Гнатюка;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Дмитра Михайловича Гнатюка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

підготувати та провести з нагоди 90-річчя урочистості в м. Чернівцях, с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області та м. Києві.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Дмитра Михайловича Гнатюка, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 90-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 90-річчю з дня народження Дмитра Михайловича Гнатюка.

5. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос