Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от исполнения обязанностей Председателя Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям Болотских М. В.

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.02.2014 № 4290
Дата рассмотрения: 26.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звільнення від виконання обов'язків Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Болотських М. В.

За систематичне і грубе порушення статей 3, 6, 39 Конституції України, вимог відповідних міжнародних договорів і міжнародних зобов'язань в частині незабезпечення належної реалізації невід'ємного права кожної людини на захист життя, здоров'я, безпеку та участь у мирних зібраннях, неналежне забезпечення гасіння пожеж, рятування людей, ліквідації наслідків небезпечних подій, що становлять загрозу для життя та здоров'я громадян, велику корумпованість ДСНС України під час здійснення повноважень у сфері пожежної та техногенної безпеки, незадовільне управління Державною службою України з надзвичайних ситуацій в період боротьби українського народу у 2013 - 2014 роках за демократичні свободи і європейський вибір України Верховна Рада України постановляє:

Запропонувати в. о. Президента України Турчинову О. В.:

1. Звільнити Болотських Михайла Васильовича з посади Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій та здійснити розслідування його службової діяльності на предмет дотримання чинного законодавства України.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос