Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении беспрепятственной деятельности средств массовой информации в предвыборный период 2014 года

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.02.2014 № 4283
Дата рассмотрения: 26.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2014 року

Виходячи з необхідності безумовного забезпечення конституційних гарантій на свободу слова в Україні, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, створення належних умов для творчої діяльності журналістів, забезпечення плюралізму думок у матеріалах друкованих та електронних засобів масової інформації, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні передвиборної кампанії з виборів Президента України у 2014 році, а також недопущення припинення діяльності засобів масової інформації інакше як за рішенням їх засновника (співзасновників) або суду, Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії з виборів Президента України.

2. Рекомендувати Міністерству доходів і зборів України відмінити графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборної кампанії з виборів Президента України.

3. Рекомендувати Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відмінити графіки перевірок телерадіоорганізацій на період передвиборної кампанії з виборів Президента України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос